حمیرا درگذشت مرگ خواننده شایعه بود عکس های حمیرا

حمیرا درگذشت مرگ خواننده شایعه بود عکس های حمیرا

حمیرا درگذشت مرگ خواننده شایعه بود عکس های حمیرا

 شایعه فوت پروانه امیر افشاری که با نام هنری حمیرا شناخته میشود، است که باعث سوژه خبری برخی از سایت ها شد، دامنه این شایعه به حدی بود که این امر باعث شد خواننده لوس آنجلسی در صفحه فیسبوک خود خبر مرگش را تکذیب کند.

 

حمیرا درگذشت 

 

تکذیب شد . شایعه بود 

ادامه خبر

دانلود موزیک جدید سعید شایسته به نام پرستوی غریب

دانلود موزیک جدید سعید شایسته به نام پرستوی غریب

سعید شایسته به نام پرستوی غریب

دانلود آهنگ جدید سعید شایسته به نام پرستوی غریب از به موزیک رادیو جوان .. (سانجا موزیک ) Download New Music By Saeed Shayesteh Parastooye Ghaarib

دانلود اهنگ جدید

.

.

پرستویی غریب با بالی زخمی نشسته تکو تنها رو درختی ز یارانش جدا و بی خبر شد به چنگه وحشیه طوفان سختی ز یارانش جدا و بی خبر شد به چنگه وحشیه طوفان سختی پرستو خسته جانو ناتوانه اسیر شب رهه لونه نداره به تن لرزه به دل وحشت گرفته پرستو گم شده ماتم گرفته به تن لرزه به دل وحشت گرفته پرستو گم شده ماتم گرفته پرستو ناله ی تو ناله ی من مثه تو شهر غربت خانه ی من عذابه راه ما با هم یکی هست پرستو دست تقدیر باله ما بست .

 

ستوی جدا گشته ز یاران منم من مانده در سرما و باران به ابرایه سیاه دل کرده عادت به زخمه عشقو تیغه روزگاران به سنگه حادثه هر روزو هر بار شکسته بالکم صد بارو صد بار به چوب ناعدالت گویی جبر قفس شد زندگیم آزادی با سر پرستو ناله ی تو ناله ی من مثه تو شهر غربت خانه ی من عذابه راه ما با هم یکی هست پرستو دست تقدیر باله ما بست پرستو دست تقدیر بال ما بست

 

ادامه خبر

بخیه خمینی شهر بخیه کودک کشیدن بخیه دختر بچه در اصفهان

بخیه خمینی شهر بخیه کودک کشیدن بخیه دختر بچه در اصفهان

بخیه خمینی شهر

در روزهای گذشته، کادر درمان بیمارستان اشرفی اصفهانی خمینی شهر از توابع استان اصفهان، به دلیل عدم بضاعت مالی خانواده یک بیمار خردسال، بخیه چانه صدرای چهار ساله را شکافتند و او را با چانه شکافته شده و خونین روانه خانه کردند. شبکه استانی رسانه ملی در ادامه گزارش خود در این خصوص، مادر صدرا را پرستار سالمندان و پدرش را راننده تاکسی معرفی کرد تا قرار گرفتن تکه های این پازل در کنار هم، منجر به شکل گیری واکنش سریع مسئولان استانی به این موضوع شود و خبر برسد که پزشک و پرستار این بیمارستان تا صدور حکم قطعی از اشتغال در مراکز درمانی ممنوع شدند.

 

دکتر طلوعی، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان امروز در تشریح ماجرا گفت: دختری چهارساله هفته گذشته به دلیل پارگی ناحیه چانه به اورژانس بیمارستان اشرفی اصفهانی در خمینی شهر مراجعه و کادر حاضر، سرپایی چانه مصدوم را بخیه می کنند. در ادامه وقتی می بینند مادر بیمار توانایی پرداخت هزینه 150 هزار تومانی درمان را برای ترخیص ندارد، با دستور مسئول کادر پزشکی، پرستار بخیه های دختر چهار ساله را کشیده و بیمار با خونریزی و پارگی چانه از بیمارستان خارج می شود. وی با تأکید بر اینکه در این حادثه تأسف بار، منشور حقوقی بیمار از سوی تیم پزشکی رعایت نشده، افزود: پس از این اتفاق تدابیر لازم برای ترمیم مجدد چانه بیمار در نظر گرفته شد و پزشک و پرستار مربوطه هم تا صدور حکم قطعی از اشتغال در مراکز درمانی ممنوع شدند. علاوه بر اینها، دیگر اعضای کادر درمانی به هیأت بدوی رسیدگی به تخلفات اداری دانشگاه علوم پزشکی معرفی شدند.

 

در پی انتشار این خبر، دکتر قاضی زاده هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حاشیه همایش پزشک پژوهشگر در این خصوص مورد پرسش قرار گرفت و ضمن ابراز تأثر شدید از رفتار کادر درمانی در این رویداد، گفت: متاسفانه دیشب این موضوع را در شبکه های اجتماعی دیدم و همان آخر شب دستور دادم امروز تیمی به آن جا اعزام شود و از نزدیک حادثه را بررسی کند. منشور حقوق بیمار ، حادثه بیمارستان اشرفی اصفهانی خمینی شهر ، بیمارستان خمینی شهر وی افزود: در عین حال رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ضمن عذرخواهی، افراد متخلف اعم از پزشک و مسئول شیفت را به دستگاه قضا معرفی کرده است؛ درباره این حادثه تلخ تحقیق می شود و حتما اگر کسانی متخلف باشند، باید با آن ها برخورد شود. امروز تیم بازرسی تا ظهر مشخص خواهد کرد که ماجرای این حادثه تلخ چه بوده و امیدوارم درباره این حادثه به عدالت رفتار شود. بدین ترتیب مشخص می شود، این حادثه تأثر برانگیز به زودی رفع و رجوع خواهد شد، ولی آیا این نخستین بار است که کادر درمانی از ارائه خدمات به افراد بی بضاعت سرپیچی می کنند؟ آیا چنین رفتارهایی منطبق بر قوانین و مقررات است و نخسین بار است که منشور حقوق بیماران زیر پای گذاشته می شود؟

 

اگر از این زاویه به ماجرای دردناک رقم خورده در بیمارستان خمینی شهر بنگریم، درخواهیم یافت که مدت های مدیدی است که بی بضاعت ها از مراجعه به مراکز درمانی خودداری می کنند و اصولا از بیماری ترسناک تر، هزینه های درمان آن شده است؛ هزینه های سنگینی که حتی در تعرفه های دولتی هم بسیار گزاف هستند. کافی است به همین مثال که تأسف وزیر و مسئولان این عرصه را هم به دنبال داشته دقت کنیم تا پی ببریم هزینه بخیه زدن زخم چانه یک کودک خردسال که می تواند ماحصل بازیگوشی روزمره یک کودک باشد، 150 هزار تومان شده است؛ آن هم در بیمارستانی دولتی! آیا با این حساب جا ندارد، از هزینه های درمانی دردهای بزرگ تر هراسان شویم و خطاب به مسئولان از گرانی وحشتناک درمان بنالیم؟

 

آیا غیر از این است که همین هزینه های گزاف به کرات موجب شده که بیماران از دریافت خدمات محروم بمانند، یا مراکز درمانی از پذیرش افراد بی بضاعت سر باز بزنند و اینقدر این روند تکرار شده که شکافتن بخیه به چشم کادر درمانی بیمارستان خمینی شهر غیرطبیعی نرسیده است؟ با این حساب آیا جا ندارد از مسئولان و وزیر محترم بهداشت بپرسیم که تدبیرشان برای تغییر این رویه چیست؟ آیا تنها قصور کنندگان در این ماجرا، پزشک و پرستاری بوده اند که بخیه زده شده به چانه کودک را شکافته اند یا ناظرانی که این مشکلات را در همه سال های گذشته ندیده اند هم مقصرند؟ آنهایی که هزینه های گزاف زدن چند بخیه در بیمارستان دولتی را نمی بینند چه؟ آیا بی انصافی نیست قصور پزشک و پرستار را ـ هرچقدر هم وحشتناک بوده ـ ببینیم و این قصورهای دیگر را ندید بگیریم؟!

 

کادر درمان متخلف بیمارستان خمینی شهر اصفهان تعلیق شدند دکتر حمید طلوعی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص تخلف کادر پزشکی بیمارستان شهید اشرفی اصفهانی خمینی شهر گفت:

 

تخلف کادر پزشکی بیمارستان شهید اشرفی اصفهانی خمینی شهر بطور جد از سوی این دانشگاه در حال پیگیری است و در این خصوص منتظر صدور حکم نهایی توسط دادگاه هستیم. وی با تاکید بر اینکه در این اتفاق، اصول اخلاقی زیر سوال رفته و منشور حقوقی بیمار از سوی تیم پزشکی رعایت نشده است، تصریح کرد: این موضوع از اتفاق های نادر و پر اهمیت در حوزه پزشکی و درمانی است و پزشک و پرستار دخیل در این اتفاق با حکم رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تعلیق شده اند ودانشگاه این دو نفر را به دادگاه رسیدگی به تخلف های درمانی و پزشکی معرفی کرده و منتظر صدور حکم نهایی از سوی این مرجع قضائی است. وی در پایان گفت : نظام پزشکی خمینی شهر نیز در حال پیگیری این موضوع می باشد و حکم آن نیز نافذ است.دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، درمان این کودک را نیز در دستور کار قرار داد و صدرا تحت جراحی پلاستیک نیز قرار گرفته است. کشیدن بخیه در خمینی شهر ، کشیدن بخیه پسر خردسال بخاطر 150 هزار تومان!

ادامه خبر
برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید