کانال +18 تلگرام

کانال +18 تلگرام

کانال +18 تلگرام

 

لینک کانالی جدید در تلگرام را برای شما آماده کرده ایم جذاب و دیدنی فقط کافیست بعد از ورود به لینک زیر دکمه Join را بزنید و سپس چند ثانیه بعد فعال خواهد شد .

 

ادامه خبر
  • 123 295
  • 2

دانلود آهنگ جات خالی با صدای محمد رضا گلزار بازیگر

دانلود آهنگ جات خالی با صدای محمد رضا گلزار بازیگر

آقای گلزار هم خواننده شده است . اینروز ها همه جنجال خوانندگی را دارند که این به حدی شده است که بازیگران سینما هم بسوی خوانندگی اومدن . از شما تقاضا داریم راجب به این اهنگ گلزار در همین سایت نظر خود را بگذارید . گفت گویی داشته باشیم با هم ببینیم صدای محمد رضا گلزار آیا خوب است ؟

ادامه خبر

علت ممنوع التصویر شدن علی ضیا

علت ممنوع التصویر شدن علی ضیا

علت ممنوع التصویر شدن علی ضیا

 

علی ضیاء تا اطلاع ثانوی ممنو‌ع‌التصویر شده و اجازه اجرای برنامه در صداوسیما ندارد. وی ادامه داد: حضور در یک مهمانی واقع در یک رستوران، توهین به تیم استقلال و توهین به مربی تیم استقلال دلایلی است که منجر به ممنوع‌التصویری علی ضیاء شده است. معاون سیما درباره مدت زمان این ممنو‌ع‌التصویری گفت: زمان در نظر گرفته شده مشخص نیست. پرونده ایشان در کمیته انضباطی مجریان صداوسیما مطرح شده تا بررسی شود و پس از بررسی موضوع مشخص می‌شود که تا کی ممنوع‌التصویر خواهد بود. وی همچنین درباره برنامه «امشب» که قرار بود سری جدید آن نیز با اجرای علی ضیاء روی شبکه یک سیما برود، توضیح داد: سری جدید به روال سابق خود می‌تواند به روی آنتن برود ولی قطعاً مجری آن فرد دیگری خواهد بود. پورمحمدی در پایان گفت: ممنوع بودن حضور علی ضیاء شامل تلویزیون، رادیو و حتی مراکز استان‌ها است. به گزارش فارس، در جریان دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس علی ضیاء به پرویز مظلومی سرمربی تیم استقلال توهین کرده بود که با واکنش‌های متفاوتی روبه‌رو شد.

ادامه خبر
برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید