دانلود موزیک جدید محسن ابراهیم زاده به نام بارون

دانلود موزیک جدید محسن ابراهیم زاده به نام بارون

دانلود موزیک جدید محسن ابراهیم زاده به نام بارون

 

بارون
خواننده: محسن ابراهیم زاده
آهنگساز: محسن ابراهیم زاده
ترانه‌سرا: علیرضا مرتضی‌قلی
تنظیم‌کننده: مصطفی مومنی
نوازنده: رامین آریا (گیتار)، سیاوش اسماعیلی (تار)
عکاس: امین اکبرنژاد

ادامه خبر

رضا یزدانی اهنگ پرواز عقاب را خواند در کنسرتش

رضا یزدانی اهنگ پرواز عقاب را خواند در کنسرتش

رضا یزدانی اهنگ پرواز عقاب را خواند در کنسرتش

رضا یزدانی اجرای خود را با قطعه «چمدون» آغاز کرد. او در ادامه قطعاتی را برای مخاطبانش تدارک دیده بود که از لحاظ موضوعی با یکدیگر تفاوت داشتند اما همین هم مساله مورد استقبال قرار گرفت. دومین کار این برنامه «پرواز عقاب» از فیلم «من ناصر حجازی هستم» بود و در ادامه آن «هفته دلتنگی» در سالن شنیده شد. اثری که یزدانی ماه گذشته آن را در فضای مجازی منتشر کرد و بازخوردهای زیادی برایش به دنبال داشت. این خواننده در هنگام اجرای هفته دلتنگی به گوشه‌ای از دکور که با طرح یک مغز انسان، نمای جالبی به خود گرفته بود، رفت. او سپس یکی از محبوب‌ترین قطعات خود یعنی «طهران – تهران» را خواند و تا پایان بخش اول کنسرت خود قطعات «آدم یه جاهایی مجبوره»، «حافظ»، «شک می‌کنم»، «کوچه ملی» و «سیگار پشت سیگار» را خواند.

 

البته این چهار قطعه در قالب بخش آنپلاگد بود و همه نوازنده‌ها در جلوی استیج و روی صندلی آنها را اجرا کردند. در بخش دوم «بلاتکلیف» آغازگر برنامه بود و قطعات خاطره‌انگیزی نظیر «رفت که رفت»، «ادامه بده»، «این روزا»، «نوار» و «کافه بهشت» و... یک به یک اجرا شدند. حسن ختام این کنسرت رضا یزدانی هم همانند سایر اجراهای او قطعه «خلیج فارس» بود و برنامه با همخوانی حضار ایستاده در این قطعه به پایان رسید. همچنین «علی اوجی»، مدیر برنامه‌های این خواننده، در زمان بین پارت برنامه «علی معلم»، «عبدالله اسکندری»، «علی اوجی»، «مهدی کرم‌پور»، «امین زندگانی»، «الیکا عبدالرزاقی»، «امیر پوریا»، «امیر دانایی»، «فریدون خشنود»، «سجاد افشاریان»، «بهنام شهرکی»، «بابک شهرکی»، «احمد معظمی»، «الهام پاوه‌نژاد»، «الهه حصاری»، «سارا منجزی»، «سعید موذنی»، «مهدی ایوبی»، «عارف لرستانی» و «پرستو صالحی» را به حضار معرفی کرد.

Man tarafdaresham shadidan ...: ama parvaze oghab eftezah bood ....

ادامه خبر

اولین رپر ایران

اولین رپر ایران

اولین رپر ایران

 

پ فارسی یا گفتاواز به شکلی از موسیقی رپ گفته می‌شود که به زبان فارسی و عمدتاً در ایران خوانده می‌شود.

 

این سبک موسیقی اگر چه عمدتاً متأثر از سبک رپ غربی است، اما تمام ویژگی‌های آن را ندارد و برخی خصوصیات آن در رپ غربی وجود ندارد. رپ فارسی در اوخر دههٔ ۱۳۷۰ خورشیدی در ایران شکل گرفته و خواننده‌های زیادی به طور رسمی و غیررسمی (اصطلاحاً زیر زمینی) در این سبک فعال هستند. معمولاً در ایران خواننده‌ها از رپ برای بیان درد مردم استفاده می‌کنند ولی رپ در موارد دیگر نیز در ایران خوانده می‌شود. هیچ‌کس، شاهین نجفی و یاس از معروف‌ترین رپرهای ایرانی هستند.

ادامه خبر
برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید