ماجرای متین دو حنجره و دنیا جهانبخت و ساسی مانکن

ماجرای متین دو حنجره و ساسی مانکن و دنیا جهانبخت

 

ماجرای متین دو حنجره و دنیا جهانبخت و ساسی مانکن

 

چند وقت پیش بود که یک مدل ایرانی به نام «دنیا» با گذاشتن یک پست در صفحه شخصی خود در اینستاگرام آغازگر این ماجرا شد. دختر از علاقه اش به ساسی گفت و به خیال خام خود مرد آرزوهایش را پیدا کرده بود و برای اولین بار چیزی شبیه عشق را تجربه کرده بود! روز به روز به شدت این رابطه مجازی افزوده شد و حتی کار به خالکوبی اسم ساسی روی دستش کشید و دختر همچنان در توهمات خود جملات عاشقانه ای را نوشت

 

تا جایی که یک ماه پس از این ماجرا، ساسی، پسر آرزوهای دنیا، روی دیگر سکه را نشان داد و مثل بیشتر این داستان های مجازی این رابطه هم سر از جای ناخوش درآورد و صحبت از جدایی شد! رابطه ساسی مانکن با یک مدل ایرانی دیگر در خارج از کشور رو شد و او متنی در صفحه اینستاگرامش گذاشت و آب پاکی را روی دست دنیا ریخت و گفت ما تا به حال همدیگر را ندیدیم! حالا ماجرا رنگ و بوی دیگری گرفت تا جایی که دنیا عکس گریان خود را روی صفحه شخصی اش در اینستاگرام گذاشت و صحبت از خودکشی به میان آمد، اما همچنان برای ساسی مانکن آرزوی خوشبختی کرد!

 

در این حین متین دو حنجره با گذاشتن کلیپی از صحبت های خود در اینستاگرام فوش هایی به ساسی مانکن داد که اهنگ وار میخواند ... قصد متین هم بالا بردن جمعیت اینستاگرام خود بود ..

 

بعدش دنیا جهانبخت پستی گذاشت و متین دو حنجره و ساسی مانکن را یکجا فوش داد . و دوباره متین به او فوش داد

لینک آدرسی که شما وارد شده اید :

مطالب مشابه

ارسال نظر

ارسال نظر

عکس خوانده نمی شود
برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید