آمین گفت من خودم شخصا می خواستم موسیقی کار کنم

آمین گفت من خودم شخصا می خواستم موسیقی کار کنم

 

آمین گفت من خودم شخصا می خواستم موسیقی کار کنم

 

نام آمین از همان قطعه معروف سی دی رو بشکن با یاس مطرح شد. او اما مدتی از دوست قدیمی اش دور بود و حداقل در کارهای مهم او به عنوان خواننده حضور نداشت. اما در قطعاتی که با یاس همکاری داشته، ههم ملودی ساخته و هم ترانه اثر را گفته است.

درباره واکنش همکارانتان به همکاری مجدد تو و یاس هم صحبت کن
یک وقت هایی برخی موج ها در شبکه ها مجازی راه میفتد و مثلا همه می روند زیر پست لیونل مسی فحش می دهند؛ ولی شروع کننده اش یک تعدادی آدم هستند که بقیه هم به واسطه این‌ها اضافه می‌شوند. زیر پست امیر تتلو هم اینگونه شد. ایشان یک مصاحبه ای با شبکه دو کرد که همزمان با آهنگ «بغض یعنی» شد و یک تعداد آدم رفته بودند و زیرش نوشتند که منظور «بغض یعنی» به تو است که در تلویزیون نشان داده و ایشان هم تصمیم ناگهانی گرفت و یکجور گل به خودی زد. امیر بارها در اینستاگرامش پست هایی می گذاشت که مثلا فردی در یک کشتی نشسته و نمی داند اگر کشتی را سوراخ کند اول از همه خودش غرق می شود و امیر همیشه توضیح می داد که این کشتی موسیقی را خودمان سوراخش نکنیم. اعتقاد دارم امیر تتلو با این کارش خودش کشتی را سوراخ کرد ولی سریع هم آن را پوشاند. بالاخره امیر هم حساس است و در این سیستم اذیت می شود. نمی توانیم خودمان را جای او بگذاریم و من هم نمی توانم قضاوت کنم و خودم را جای او بگذارم. شاید هم اگر من جای او بودم کار بدتری می کردم.

درباره یاس و کارهایش هم نظرت را بگو
به نظرم یاس هنرمندی ست که از زمان خودش جلوتر است و یک پیچیدگی های خاصی در رفتار و سیاست های کاری اش هست که همیشه نتیجه اش مثبت بوده است. ما جفت مان خردادی هستیم. خردادی ها اصولا شخصیت های عجیب و غریبی دارند. ولی یاسر یک شخصیت بسیار پیچیده ای دارد که من خودم بعضی وقت ها در کارش می مانم، ولی بعدا می بینم که نه درست بوده است و نتیجه خوبی داشت. احساس می کنم که جلوتر را واضح می بیند. یعنی تمام تصمیم گیری هایش این گونه است. نمی دانم این یک موهبت الهی است شاید. احساس می کنم خودش می داند تمام مهره ها را چگونه بچیند. همیشه به این فکر می کردم که یاسر با این کارهایی که کرده، خیلی هم پرکار نیست اگر دقیق حساب کنید. ولی همیشه به این فکر می کنم چطور می شود یک نفر هم کم کار باشد و همیشه نفر اول باشد. خیلی دوست دارم کشفش کنم ولی آدمی است که به راحتی کشف نمی شود و دلیل موفقیتش هم شاید همین باشد.

 

لینک آدرسی که شما وارد شده اید :

مطالب مشابه

خواننده ها

ارسال نظر

ارسال نظر

عکس خوانده نمی شود
برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید